Poland Business Run 2019

Dodano 5.9.2019

Już 8 września 2019 o godzinie 10:30 rozpocznie się Poland Business Run 2019. Bieg odbędzie się przy katowickich 3-stawach, a jego tegorocznymi beneficjentami będą:

  • Maja Bidzińska - “Maja Bidzińska ma 41 lat i mieszka w Katowicach. W październiku 2018, w wyniku sepsy, przeszła amputację nogi na poziomie uda. Mimo ciężkiej sytuacji życiowej stara się wrócić do aktywności. Cały czas walczy o normalne życie, dlatego rozwija swoje kompetencje poprzez udział w projekcie aktywizacji zawodowej. Dzięki biegaczom z Katowic weźmie udział w turnusie rehabilitacyjnym, który wzmocni jej mięśni, zwiększy aktywność i przygotuje do oprotezowania. Maja marzy, żeby samodzielnie funkcjonować i jeszcze kiedyś jeździć na rowerze."

 

  • Krzysztof Macikiewicz - “Krzysiek ma 23 lata i jest byłym żołnierzem ze Śląska - przed wypadkiem komunikacyjnym pełnił służbę jako sierżant podchorąży Akademii Wojsk Lądowych. Stracił nogę pierwszego dnia urlopu przed Wielkanocą w 2017 roku. Mimo to, nigdy nie zamierza się poddawać - uprawia street workout i marzy o powrocie do sprawności fizycznej oraz służby. Pomoże mu w tym turnus rehabilitacyjny w Centrum Rehabilitacji Znowu W Biegu. W wolnych chwilach prowadzi bloga - z Protezą."

 

  • Oliwier Małolepszy - “6-latek z Częstochowy, który urodził się bez prawego przedramienia i dłoni. Od kiedy skończył pierwszy miesiąc życia wymaga fachowej pomocy i ciągłej rehabilitacji. Mimo to jak każdy inny chłopiec lubi biegać, skakać i bawić się z rówieśnikami. W tej chwili potrzebuje protezy ręki, która odciąży kręgosłup i pomoże mu w codziennych czynnościach."

 

źródło: https://polandbusinessrun.pl/pl/pbr/katowice

 

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND Sp. z o.o. reprezentowane będzie przez cztery 5-osobowe zespoły:

  1. Yazaki ranchimu
  2. PLPP
  3. ZADYSZKA.PL
  4. Halembski Gniew

 

Gorąco zachęcamy pracowników do licznego przybycia, dopingowania Naszych zawodników, a przede wszystkim wzięcia udziału w super zabawie jaką co roku organizuje fundacja Poland Business Run.

YAZAKI AUTOMOTIVE PRODUCTS POLAND Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 27
43-190 Mikołów

NIP: 634-24-60-742
REGON: 277812884